Obchodní specialista/specialistka
(oblast SW a služeb)

Náplň práce:

  • komunikace s firemní klientelou (schůzky, telefonáty, e-maily…)
  • získávání nových zákazníků a péče o stávající
  • zpracování získaných informací a jejich evidence
  • návrhy řešení a základní tvorba nabídek
  • neustálé vzdělávání v nabízených typech SW
  • reporty výsledků

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B
  • zručnou práci na PC
  • samostatnost
  • příjemné a komunikativní vystupování
  • základní technické znalosti v ICT
  • ochotu se vzdělávat v nabízeném sortimentu
  • aktivní přístup

Nabízíme:

  • zázemí společnosti s 20 letou historií
  • pružnou pracovní dobu
  • systém odměn na základě výsledků
  • stravenky
  • výuku angličtiny a další možnosti vzdělávání

Zveřejněno: 15.5.2018